Kosmetika - venkovní opalování, sluneční ochrana

Peau d´Or s ochranným faktorem se týká venkovního opalování!

I když sluníčko působí blahodárně, je zapotřebí se před ním dostatečně chránit. Díky kvalitní péči si můžete pobyt na slunci užívat bez obav ze spálení. Peau d´Or Suncare je luxusní vzrušující koktejl našich nejznámějších opalovacích složek a intenzivních zvlhčovačů, který nabízí optimální ochranu proti UVA/UVB. Obsahuje jedinečný komplex UV Rejuvenating, který omezuje volné radikály, které by mohly vést ke stárnutí pokožky, jako jsou vrásky a ztráta pružnosti pleti. Krém se rychle vstřebává, nezanechává mastnou pokožku a spolehlivě zabrání jejímu vysušování.

Chráníte se před sluncem, abyste mohli být déle venku a nespálili se.
Jaký jste fototyp?

1. Máte světlou pleť s pihami, světlé nebo nazrzlé vlasy a lehce se spálíte? Pak jste fototyp 1 a potřebujete krémy s vysokým UV faktorem SPF 30-50.

2. Vracíte se z pláže celý červení a kůže po opalování zhnědne jen málokdy? Máte blond nebo světle hnědé vlasy a oči modré, šedé nebo zelené? Pak spadáte do fototypu 2. I vy potřebujete vysoký ochranný faktor, nejlépe v rozmezí SPF 15-30.

3. Pro fototyp 3 je typická světle hnědá kůže i to, že se dobře opaluje. Můžete být i blond i do hněda, a vyhovovat budou přípravky se střední a nižší ochranou SPF 10-15.

4. Pokud máte tmavé vlasy i pleť a nikdy jste netrpěli spálenou pokožkou od slunce, jste fototyp 4. I tak se ale musíte před sluníčkem chránit. Stačí ale nižší ochranný UV faktor SPF 10-15.

Opatření k ochraně před sluncem:

Nadměrné slunění zvyšuje riziko předčasného stárnutí pleti. Chcete-li snížit toto riziko, pravidelně používejte opalovací krém s širokým spektrem SPF 15 nebo vyšší. Limitujte čas strávený na slunci, a to zejména v době 10.00-14.00 hodin. Oblékejte oděv s dlouhým rukávem, kalhoty a hlavu opatřete přiměřenou pokrývkou (čepice, klobouk).  Nezapomínejte na kvalitní sluneční brýle.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace