Solární kosmetika Tannymax Brown

Tannymaxx Brown

je klasická produktová řada pro rychlé, hluboké a dlouhotrvající opálení. Brown kombinuje krásné opálení se zvýšenou regenerací pokožky.  Obsahuje  originální bronzer  z oleje broskvových jader.  Lipidové komplexy zaručují  pozitivní reakci na UV paprsky a způsobují  intenzivní a vyrovnané opálení.

Složky pro přirozené opálení a péči o pleť.

Bronzer – přídavek samoopalovacího přípravku, který se aktivuje svitem solária.

Vitamín E – zachycuje volné radikály, stabilizuje vitamín A, zlepšuje strukturu povrchu kůže, chrání před vysoušením, regeneruje, má protizánětlivé účinky, chrání před UV zářením.

Vitamín A –  antioxidant, stimuluje syntézu kolagenu, povzbuzuje dělení buněk, brání vzniku vrásek, zvyšuje pružnost pokožky.

Vitamín C – zachycuje a neutralizuje volné radikály, stimuluje látkovou výměnu v kůži a podporuje produkci kolagenu pro pružnost pevnost pokožky.

Slunečnicový olej – pro antiseptické účinky na pokožku.

Kokosový olej – má vyhlazující, promašťující a léčivé účinky, obsahuje minerály, vitamíny, proteiny, antioxidanty.

Aloe vera – podporuje imunitní systém, napomáhá detoxikaci organizmu, podporuje tvorbu zdravých kožních buněk, urychluje hojení, hydratuje kůži, působí protizánětlivě.

Tyrozin – přírodní aminokyselina, spouštěč syntézy melaninu-pigmentace kůže.

Melanin – antioxidant, propůjčuje pleti barvu.

Extrakt z bavlny – vyživuje a regeneruje pokožku.

Ananasový extrakt  –  hydratuje, vyživuje a chrání, obsahuje roboflavin pro podporu pigmentace kůže.

Bisabolol – extrakt z kořene heřmánku , uklidňuje podrážděnou pleť, zjemňuje, působí protizánětlivě.

Extrakt magnólie – má zklidňující a relaxační účinky.

Extrakt papáji  –   vyživuje a posiluje, působí antibakteriálně, enzym papain pomáhá rozpouštět  odumřelé  kožní buňky a tím pokožku omlazuje, zajišťuje vitalitu buněk a dodává pokožce potřebnou vlhkost a vláčnost.

Broskvový extrakt – zvláčňuje a hydratuje pokožku, bohatý na vitamíny a minerály, uklidňuje, regeneruje a zvyšuje elasticitu.

Caramel –  k podpoře zhnědnutí pokožky.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace