Solární kosmetika Tannymaxx Beluga

Tannymaxx   BELUGA   LUXURY  LINE

pro exkluzivní zážitek  v roce 2016

S novou luxusní řadou BELUGA Vám TANNYMAXX nabízí nejúčinnější pečující řadu založenou na těch nejcennějších obsahových látkách. Objevte exkluzivní zážitek z péče, který je výsledkem zásadního vědeckého výzkumu a inovativního zpracování přirozených skvostů, jako jsou výtažek z kaviáru, Aloe Vera a jojobový olej. Zejména exkluzivnímu výtažku z kaviáru s jeho komplexem molekul bílkovin se připisuje rozhodující vliv na látkovou výměnu. Přítomné aminokyseliny a stopové prvky mají vyživující a regenerační účinek a obecně se popisují jako „ vnější osvěžující kúra pro buňky“. Fosfolipidy ve výtažku z kaviáru stimulují mikrocirkulaci pokožky a podporují její funkci ochranné bariéry. Řadu BELUGA Luxusy Line chytře modeluji TMX HYDRO COMPLEX, přirozený 24 hodinový hydratační komplex, který rozvíjí svůj účinek za podpory produktů lidského metabolismu bílkovin. BELUGA je synonymem pro nejlepší výsledky v oblastech ochrany před stárnutím, péče o pokožku a ochrany pokožky před, během a po opalování. Užijte si smyslný zážitek během každé aplikace. Produkty jsou vhodné pro celé tělo a všechny typy pokožky, mají mimořádně jemnou, měkkou texturu a vzácně hřejivý nádech.

Složky pro přirozené opálení a péči o pleť:

Výtažek z kaviáru a vzácné molekuly bílkovin – zásobárna výživných látek s obsahem vitamínů, aminokyselin, fosfolipidů, proteinů a minerálů. Regeneruje a hydratuje pleť, má zpevňující účinek, potlačuje známky stárnutí, vyhlazuje a zjemňuje hluboké vrásky a začínající vrásky odstraňuje, dodává pleti energii pro dlouhodobou svěžest. Podporuje buněčný metabolismus a stimuluje vývoj pokožky.

Jojobový olej – zklidňuje pokožku, zintenzivňuje a prohlubuje přirozené opálení. Vysoký obsah nenasycených mastných kyselin a vitaminu E pleť aktivně regeneruje, posiluje a ochrání před nepříznivými vnějšími vlivy. Dodává elasticitu a potřebnou hydrataci, navíc ochrání před známkami stárnutí a vznikem vrásek.

Slunečnicový olej – působí jako vyhlazující přísada a pleťový kondicionér. Pomáhá pokožku regenerovat, zachovává její pružnost, pevnost a vláčnost. Obnovuje přirozený lipidový filtr a podporuje hydrataci. Napomáhá hojení akné a ekzémů. Svým vysokým obsahem vitamínu E kůži výborně hojí.

Aloe Vera – podporuje tvorbu zdravých kožních buněk, zjemňuje, vyhlazuje a hydratuje.

Vitamín A, E, C – antioxidanty, zachycují a neutralizují volné radikály, stimulují látkovou výměnu v kůži a podporují produkci kolagenu pro pružnost a pevnost pokožky, zlepšují strukturu povrchu kůže, chrání před vysoušením a UV zářením, napomáhají regeneraci.

Výtažek z řasy Chaluhy bublinaté – bohatá na vitamíny a minerály, má pozitivní vliv na kvalitu epidermu, zvyšuje elasticitu a hydrataci pokožky.

Urea – ovlivňuje vazbu vody na buněčné bílkoviny, čímž působí jako hydratační faktor rohové vrstvy epidermis. Aktivně napomáhá ukládání biologicky aktivních látek do kůže.

DHA – látka s níž v kůži reagují volné aminokyseliny a proteiny a způsobují zhnědnutí horní vrstvy kůže. Na její koncentraci závisí hnědnutí a hloubka zbarvení, čím je větší, tím rychleji se barva vyvíjí a tím tmavší je odstín. Po 3-5 ti dnech opálení postupně mizí v důsledku přirozeného odlupování kůže.

Tyrosin – přírodní aminokyselina, aktivuje kožní buňky ke zvýšené tvorbě melaninu - pigmentace kůže.

Melanin – působí jako antioxidant, propůjčuje pleti barvu. 

Caramel – přírodní barvivo k podpoře tónování pokožky.

Zvolenému výběru neodpovídá žádná položka!

  • zkuste prosím omezit možnosti ve filtru položek (např. rozmezí cen, výběr značky)
  • vyberte jinou kategorii e-shopu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace