Tan Desire Delightful Dark 15 ml - VÝPRODEJ

Tan Desire Delightful Dark 15 ml - VÝPRODEJ
Pošlete odkaz známému...
Doporučit známému
Vaše cena:
19  Kč
včetně DPH
Cena s DPH: 64  Kč
Ušetříte: 45  Kč
Sleva: -70%
Dostupnost: Nedostupné Dostupnost produktu Tan Desire Delightful Dark 15 ml - VÝPRODEJ Dostupnost produktu

Produkt již není dostupný.

Napište nám a my Vám rádi poradíme s výběrem obdobného produktu.

Produkt je bohužel nedostupný!

Intenzivně opalující bronzer s Aloe Vera, světlicovým olejem a koktejlem z vitamínů pro nejsmyslnější, nejúžasnější a nejpružnější pleť. Nádherně bronzující kombinace přísad zaručuje okamžité tmavé výsledky a přítomnost velice účinného DHA prohlubuje opálení. Rostlinné proteiny obohacují pro dekadentně měkkou pleť a měď zvyšuje produkci melaninu pro přirozený, bronzový odstín. Nebojte se vyjít z temnoty - jste světlo! Vůně: Ostrovní exotika

Unisex produkt vhodný pro pokožku se základním opálením k intenzivní stimulaci produkce melaninu a pozvolnému přechodu na maximální stupeň opálení a též na udržení již dosaženého stupně opálení.

TYP PRUDUKTU - bronzer / LEVEL  2   

Opalovací výkon: 7 / Péče o krásu: 6+

     Charakteristika produktu:

Ultimate Tropical Tan - maximální tropické opálení
Sun-Kissed Glow - sluncem políbená záře
Dark Tanning Lotion - tmavě opalující krém

     Vlastnosti produktu:

10% Aloe Vera - proniká hluboko do pokožky, dodává dlouhotrvající vlhkost, pružnost a vláčnost.
Olej světlice barvířské - zjemňuje a vyživuje pro maximální opálení.
Vegetable Protein & Vitamins - rostlinné proteiny a vitamíny pronikají hluboce do pokožky pro její dekadentní měkkost a posunují hranice péče o pleť do vyšších dimenzí.
Měď - zintenzivňuje produkci melaninu pro přirozený, bronzový odstín.
Okamžité bronzery (Immediate Bronzers) - aktivní komplex pro okamžité extra bronzové opálení aktivní 1-2 dny. 
Zpožděné - odložené bronzery (Delayed Bronzers) - aktivní komplex pro extra prodloužené uvolňování 8-24 hod, aktivní 4-7 dní.
Opalovací aktivátory - směs melaninových aktivátorů pro posílení vlastního přírodního opálení k vytvoření nejtmavší možné bronzové barvy.

     Jak působí:

10% Aloe Vera - obsahuje vysoce aktivní látku aloin s velice příznivými účinky na pleť. Zvyšuje aktivitu zárodečné vrstvy pokožky, čímž zpomaluje její stárnutí. Zklidňuje, regeneruje a rychle hojí případné popáleniny.
Olej světlice barvířské - regeneruje a zvláčňuje pokožku a podporuje její elasticitu, způsobuje rychlejší a trvalejší opálení. Obsažená kyselina linolová nabízí mnoho opravdu pozitivních přínosů pro pleť.
Vegetable Protein & Vitamins - rostlinné proteiny a vitamíny jsou nenahraditelnou složkou přírodní opalovací kosmetiky. Mají mnoho důležitých funkcí, které zlepšují kvalitu produktu a napomáhají pozvednout jeho účinné schopnosti.
Měď - podílí se na tvorbě tyrozinázy, kde předchází produkci tyrosinu. Zpomaluje stárnutí pokožky, zlepšuje její elasticitu a podporuje vytváření kolagenu.
Okamžité bronzery (Immediate Bronzers) - přírodní kosmetické bronzery - extrakt ořešáku černého.
Zpožděné - odložené bronzery (Delayed Bronzers) - DHA (Dihydroxyacetone).
Opalovací aktivátory - Acetyl L-Tyrosine, melanin, extrakt z pomeranče.

     Věděli jste, že?

Vydáme-li se na průzkum historie použití proteinů v kosmetice, zjistíme, že byly součástí zkrášlovacích produktů již v civilizacích Egypta, antického Řecka, Říma či Babylonu. V té době se jednalo převážně o proteiny živočišné (mléko, krev, vejce) nebo obilné. Zkušenosti a informace o účincích na pleť se předávaly ústní cestou, psané záznamy lze najít v lidové literatuře nebo spisech z klášterní medicíny. Laboratorní výzkum se započal až v 50. letech 20. století. Proteinové hydrolyzáty se používají v přípravcích pro péči o pleť jako kondicionéry, zvlhčovače a ochranné látky. Zlepšují kožní snášenlivost produktu a účinně bojují proti dehydrataci pokožky či poškození funkce ochranné kožní bariéry.

Složky pro přirozené opálení a péči o pleť:

Aloe Vera (Aloe Barbadensis) - extrakt z listů této kaktusové rostliny se používá v péči o pleť pro její uklidňující, ochranné, hydratační účinky a podporuje tvorbu zdravých kožních buněk. Je směsicí více než 200 účinných aktivních složek v optimálních poměrech. Léčivou sílu této rostliny znali již staří Egypťané.
Světlicový olej (Safflower Oil) -  ušlechtilý olej ze semen světlice barvířské. Regeneruje a zvláčňuje pokožku, bohatý na vitamíny a vyživující látky. Dodává pokožce elasticitu, zmírňuje tvorbu vrásek. Proniká hluboko do pokožky, což způsobuje rychlejší a trvalejší opálení. Díky svým skvělým hydratačním vlastnostem je světlicový olej nejvhodnější pro normální a suchou pokožku. Obsahuje kyselinu linolovou, esenciální mastnou kyselinu, která nabízí mnoho opravdu pozitivních přínosů pro pleť.
Slunečnicový olej (Sunflower) - působí jako vyhlazující přísada a pleťový kondicionér. Pomáhá pokožku regenerovat, zachovává její pružnost, pevnost a vláčnost. Obnovuje přirozený lipidový filtr a podporuje hydrataci.
DHA (Dihydroxyacetone) - účinný bronzer, který dokáže obarvit pokožku bez použití slunečního záření. Na rozdíl od opálení pomocí slunečního záření, u kterého je opálení výsledkem zvýšeného množství melaninu v pokožce, opálení bez slunce je limitováno tím, že se objevuje jen ve svrchních vrstvách kůže a je výsledkem reakce mezi DHA a kožními proteiny. Vývoj barvy po opalování bez slunce probíhá 2-4 hodiny a intenzita je závislá na koncentraci DHA ve formuli. Čím je větší, tím rychleji se barva vyvíjí a tím tmavší je odstín.
Acetyl L-Tyrosine - přísada je rozpustná ve většině rozpouštědel a je derivátem L-tyrosinu.
L-Tyrosin - aminokyselina známá pro svůj užitek při opalování. Biosynteticky se tyrosin používá k produkci melaninu v lidské pokožce.
Melanin - tento biopolymer je lapačem volných radikálů a antioxidant, který chrání před peroxidací lipidů. Také chrání pokožku tím, že absorbuje UV záření a pomáhá podporovat vytvoření hlubšího stupně opálení v kratším čase. Kombinace melaninu a tyrosinu také zajišťuje ochranu před volnými radikály.
Hydrolyzovaná mléčná bílkovina (Hydrolyzed Milk Proteins) - nutričně bohatá na bílkoviny, vápník, riboflavin, vitamín B6 a vitamín B12, je základem pro optimální barevné výsledky. Pomáhá připravit pokožku na opalování, zajišťuje správné vstřebávání účinných složek a zrychluje produkci melaninu pro vytvoření tmavého opálení. 
Rooibus (Adenosine Triphosphate - Rooibus) - má schopnost bojovat s volnými radikály, což podporuje zdravou a přirozeně zářící pokožku. Pomáhá obnovit a udržet mladistvou úroveň kolagenu a elastinu.
Copper Peptides - peptidy jsou kousky aminokyselin a vyskytují se přirozeně v lidském těle. Některé peptidy se vážou na měď a odtud tedy název - peptidy mědi. Mají regenerační účinky, zpomalují stárnutí pokožky – zlepšují její elasticitu a podporují vytváření kolagenu.
Komlex vitamínů B - Pyridoxin HCL (Vit.B6) - důležitý pro zdravou kůži, Niacinamide (Vit.B3) - přispívání k dobrému stavu kůže a napomáhá sjednocení tónu pokožky, Riboflavin (Vit. B2) - působí jako zvlhčovalo a účinně podporuje pigmentaci kůže.
Vitamín E (Tocopheryl Acetate) - antioxidant, pomáhá blokovat peroxidaci lipidů v buňkách a tkáních. Neutralizuje volné radikály, aby zabránil a omezil vznik vrásek a současně zjemňuje pokožku a hydratuje ji zevnitř.
Extrakt z hroznových semínek (Grape) - silná zvláčňující složka, která zpevňuje pokožku. Eliminátor radikálů, utěsňuje kapiláry a zabraňuje tvorbě otoků, má protizánětlivý účinek, zlepšuje mikrocirkulaci a syntézu kolagenu.
Semínka fenyklu obecného (Fennel Seeds) - složka, která snižuje stres, zánětlivost a dehydrataci pokožky a zároveň jí poskytuje nezbytnou vlhkost, živiny a energii.
Extrakt z břízy bělokoré (Betula alba bark) - bohatý na fenolické složky, které jsou úžasnými antioxidanty; zklidňuje, osvěžuje a zvláště zvláčňuje suchou pokožku; pomáhá zklidnit zánětlivost.
Extrakt z kůry borovice (Pine Bark) - silný antioxidant stabilizující kolagen. Zlepšuje elasticitu a pružnost pleti a předchází známkám stárnutí pleti.
Červené mořské řasy (Red Algea - Palmaria Palmata) - jejich rostlinné extrakty jsou cíleně zaměřeny na řešení problémů pleti, ošetření a modelaci těla. Jejich účinky využívali již starověcí Egypťané, Řekové a Římané. Mají výživné, hydratační, revitalizační a zjemňující účinky a využívají se při vyhlazování vrásek. Účinné pro vysoký obsah mikro-elementů a vitamínů (jód, draslík, hořčík, vápník, vitamíny A, B, C, D, E). Buněčná stěna řasy obsahuje glykoproteiny, celulózu a nejsvrchnější vrstva obsahuje pektiny a látku, která ideálně filtruje UVB záření.
Extrakt z Rooibos (nápoj připravovaný z keře zvaného čajovec kapský) -  listy Rooibos jsou bohaté na přirozeně se vyskytující živiny. Tento extrakt obsahuje 9 flavonoidů, které spolu s vitamínem C, pomáhají neutralizovat volné radikály, což chrání tělo před předčasným stárnutím. Je také používán pro své zklidňující schopnosti.
Extrakt z kořene Coleus Forskohlii (druh máty) - pochází z oblastí jižní Asie, podporuje ozdravné procesy v pokožce, je využíván k léčbě onemocnění kůže (ekzémy, lupénka), sportovci jej využívají v doplňcích na zvýšení energie a rychlejší zotavení.
Glykosamin (Glycosamine) - monosacharid vytvořený z chitinu mořských živočichů, stimuluje tvoření kolagenu, hydratuje, podporuje výživu kůže, zabraňuje tvorbě stařeckých pigmentových skvrn a má omlazující účinky.
Cyclomethicone - silikon, nesoucí činidlo pro další složky ve složení výrobku např. dodá živiny na kůži, může vyplnit i jemné vrásky, které jsou pak méně viditelné, zanechává pokožku jemnou a hedvábnou.
Isopropyl Palmitate (Isopropylpalmitát) - čirá viskózní kapalina, ester kyseliny palmitové. Velmi dobře roztíratelný a vstřebatelný pokožkou, zanechává příjemný hebký pocit. Rozpouštědlo některých funkčních látek.
Butylene Glycol (Butylenglykol) - rozpouštědlo, zlepšuje vzhled suché pokožky, obnovuje pružnost, zjemňuje a vyhlazuje pokožku.
Glukonát měďnatý (Copper Gluconate) - podílí se na tvorbě keratinu, podílí se na tvorbě tyrozinázy, kde předchází produkci tyrosinu. Pomáhá posilovat pouto mezi kolagenem a elastinem, což umožňuje pokožce zůstat silná a odolná.
Glyceryl Stearate, PEG - 100 Stearate - utvoří na povrchu kůže ochrannou bariéru, která báječně pomáhá udržet vlhkost.
Dimethicone - je silikon, který se používá jako kondicionér pro pokožku. Pomáhá snižovat vypařování vody z povrchu kůže a takto pomáhá udržovat životnost vody v pokožce.
Behenyl Alcohol - je nasycený 22-uhlíkový alifatický alkohol, vyrábí se z rostlinných olejů. Emulgátor, změkčovadlo, zahušťovadlo a pojivo. Pokožce poskytuje hladký pocit a pomáhá předcházet ztrátě vlhkosti.
Adenosin trifosfát (Adenosine Triphosphate (ATP)) - je koenzym důležitý při přenosu energie fosforečnanů a je používán jako zdroj buněčné energie.
Thermus Thermophilus Ferment - ferment termoaktivního proteinu - přírodní řasy, stimulují tvorbu lipidů v hydrolipidové vrstvě. Zabraňuje transepidermální ztrátě vlhkosti a chrání citlivou pleť před podrážděním.
Chlorela (Chlorella Vulgaris) - její přítomnost snižuje v buňkách oxidační stres, zánětlivost a dehydrataci a zároveň poskytuje nezbytnou hydrataci, živiny a energii. Urychluje opalování tím, aby pokožka fungovala efektivně při vyvíjení zdravě vypadajícího opálení. Působí také jako antioxidant.
Hydrolizovaný Algin (Hydrolyzed Algin) - má protizánětlivé a hojivé účinky, stimuluje kmenové buňky a urychluje regeneraci tkáně.
Hydrolyzovaný extrakt z pomeranče (Citrus Aurantium Dulcis) - maximalizuje účinek UV záření, je doplňkovým zdrojem hořčíku a naringinu. Tímto zvyšuje schopnost bioaktivních minerálů aktivovat enzymy tyrozinázy.
Extrakt z mořské řasy (Laminaria Ochroleuca) - známá také jako „zlatá řasa“, účinně chrání pokožku jak před procesem přirozeného stárnutí, tak i před stárnutím vlivem účinků z UV záření. Pomáhá obnovovat lipidovou rovnováhu pokožky.
Extrakt z ořešáku černého (Black Walnut) - podpora samoopalovacího účinku pro tmavé celistvé opálení. Botanický kosmetický bronzer, dodává a poskytuje okamžitou barvu.
Superoxide Dismutase - lovec volných radikálů. Volné radikály jsou atomy nebo sloučeniny charakteristické tím, že jsou agresivní a v organismu se snaží spojit s jinými látkami. Atakují tak buněčné membrány, deaktivují některé důležité enzymy a zhoršují fyziologické funkce.
Výtažek z kofeinu a droždí (Caffeine and Yeast Extract) - kofein obsahuje fenolové kyseliny a má zpevňovací a antiseptické účinky, je to antioxidant. Droždí vyživuje, regeneruje a zklidňuje díky vysokému obsahu vitamínu B a minerálů. Zdroj hodnotných proteinů, vitamínů a mikroelementů, které pronikají hluboko do struktury pokožky.
Acetyl Hexapeptide - 3 peptid, který zabraňuje stárnutí a pomáhá snižovat tvorbu hlubokých vrásek na obličeji, zvláště pak na čele a kolem očí.
Pyrimidinkarboxylová kyselina (Ectoin) - její přítomnost snižuje v buňkách oxidační stres, zánětlivost a dehydrataci a zároveň poskytuje nezbytnou hydrataci, živiny a energii. Urychluje opalování tím, aby pokožka fungovala efektivně při vyvíjení zdravě vypadajícího opálení. Působí také jako antioxidant.
Vitamin C (Ascorbic Acid) - antioxidační vitamín, pomáhá neutralizovat volné radikály. Stimuluje látkovou výměnu v kůži a podporuje produkci kolagenu pro pružnost pevnost pokožky.
Phenoxyethanol - efektivní konzervant, nahrazující vysoce problematické parabeny. Zpomaluje růst nežádoucích bakterií, fixuje vonné látky a prodlužuje trvanlivost produktu.
Ethylhexylglycerine - je derivát glycerinu, používá se jako posilovač jiných konzervačních složek tím, že snižuje povrchové napětí na buněčných stěnách mikroorganismů a ty pak rychleji zanikají. Je to neškodná alternativa za parabeny, na pokožku má zjemňující účinky.
Benzyl Benzoate (Benzyl benzoát) - používá se jako stabilizátor vonných kompozic i celého produktu. Má funkci konzervační a rozpouštěcí (rozpouští další látky v přípravku).
Benzyl Salicylate (Benzyl salicylát) - pohlcuje UV záření, absorbuje a odráží světlo, chrání před slunečním zářením. Díky jeho antioxidačním účinkům zastává částečně funkci konzervanta, také se používá jako rozpouštědlo (rozpouští obsažené vonné látky v produktu). Podílí se na vonné kompozici, kterou pomáhá zafixovat a stabilizovat.

     Použití

Tělový opalovací krém do solária s bronzerem. Použití: Před sluněním rovnoměrně nanést na pokožku a lehce vmasírovat. Upozornění: Jen pro vnější použití. Po aplikaci si omyjte ruce. Vyvarujte se kontaktu s očima. Skladujte mimo dosah dětí. Při podráždění pokožky používání ihned přerušte. Tento produkt neobsahuje sluneční filtr a nechrání vás před spálením sluncem. Opakované vystavování nechráněné pokožky slunci může zvýšit nebezpečí stárnutí kůže, rakoviny kůže a jiných nežádoucích účinků, i když nejste spálení. Doporučení: Skladujte při teplotě do 21 °C, chraňte před mrazem.

     Složení:

Water/Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Isopentyldiol, Cyclomethicone, Isopropyl Palmitate, Butylene Glycol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Dimethicone, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Dihydroxyacetone, Behenyl Alcohol, Polysorbate 20, Parfum/Fragrance, Acetyl-L-Tyrosine, Hydrolyzed Vegetable Protein, Adenosine Triphosphate, Copper Peptides, Glycosamine, Hydrocreatine, Copper Gluconate, Pyridoxin HCL (Vit.B6), Melanin, Niacinamide (Vit.B3), Tocopherol Acetate (Vit.E), Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil, Grape (Vitis Vinifera) and Fennel (Foeniculum Vulgare) Seeds Extract, White Birch (Betula alba) Extract, Red Algea (Palmaria Palmata), Pine Bark (Pinus radiata), Aspalathus Linearis (Rooibos) Tea Extract, Coleus Forskohlii Root Extract, Thermus Thermophillus Ferment, Chlorella Vulgaris, Hydrolyzed Algin (Laminaria d.), Citrus aurantium dulcis oil, Algae (Laminaria Ochroleuca), Juglans Nigra (Black Walnut) Leaf Extract, Riboflavin (Vit.B2), Adenosine Triphosphate (ATP), Proflavine HCL, Superoxide Dismutase (SOD), Caffeine and Yeast Extract, Dextran, Acetyl Hexapeptide, Ectoin (Pyrimidine carboxylic acid), Methoxy-Salen Manganese Chloride, Uracil, Ascorbic Acid (Vit.C), Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerine, L- Tyrosine, Disodium EDTA, Riboflavin, Menthol, Hydroxyethylcellulose, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Butylphenyl methylpropanal (Lilial).

     UPOZORNĚNÍ:

Expirace produktu 5/2019.

  • Značka: Tan Desire
  • Kód produktu: TAN007
 
objem [ml]15

Kosmetika VÝPRODEJ

Na tomto místě nabízíme solární kosmetiku, jejiž výroba byla již ukončena a produkty, které v budoucnosti nenaleznete na stránkách našeho E-shopu.

Rádi Vám poradíme

Neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy k produktu, či Vám pomůžeme vybrat jiný - alternativní produkt podle Vašich požadavků.

(opatření proti SPAM robotům)
zpět
 
Doporučení známému

Zašlete odkaz na tuto stránku svému známému.


Poptávka na produkt

Pomocí tohoto formuláře můžete zaslat poptávku na produkt.

**

(Údaje označené hvězdičkou jsou povinné)

*
*

(Údaje označené hvězdičkou jsou povinné)

Důvody proč InSun, s.r.o.
Novinky a trendy Vybíráme akce z našeho e-shopu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace