Solární kosmetika Designer Skin

Solární kosmetika značky DESIGNER SKIN. Tato značka již nebude v naší nabídce. Na E-shopu v sekci VÝPRODEJ.

Převažující filozofií pro vývoj nových produktů je " Mimořádná výživa pleti " a tomu se podřizují všechny aspekty vývoje výrobků DESIGNER SKIN. Představujeme Vám fenomenální kolekci solární  opalovací kosmetiky, jejíž produkty poskytují dokonalou výživu pokožky pomocí pokrokových technologií v péči o pleť. Obsah ingrediencí je sloučen ve vynikající formuli! Vaší pokožce nabízíme špičkové opalovací elixíry, které budou zdůrazňovat Váš osobitý styl a obohatí Vaši barvu opálení.

Špičkové opalovací elixíry zahrnují:

Aminokyseliny – chemické stavební prvky, z nichž se skládají všechny bílkovinné látky. Podporují přirozenou ochrannou funkci hydrolipidového pláště pokožky (nejsvrchnější vrstvy kůže, bránící škodlivému působení vnějších vlivů), kterou současně hydratují a udržují vláčnou.

Minerály – zpomalují  známky předčasného stárnutí pleti a chrání ji před UV zářením a jinými škodlivými faktory životního prostředí. Zajistí pleti dlouhodobou hydrataci, potřebnou výživu a ochranu. Zanechávají pokožku mladou a vitální.  Dokonalá hydratace pro lepší, sametově hladkou a vláčnou pokožku.

Silikonová emulze – vytváří na kůži transparentní, vlhkost propouštějící film. Usnadňuje vstřebání  a  rovnoměrné roztírání krémů, které díky ní na pokožce nezanechávají mastný, ale hedvábný lesk.  Pomáhá zajistit maximální hydrataci a podporuje hladkost pokožky.

Přírodní výtažky – dodávají přírodní energii, netoxikují a mohou pozitivně ovlivňovat fungování pleti. Neobsahují chemické látky a nezatěžují strukturu kůže. Působí jako antioxidanty, mají pozitivní vliv při problémech s akné či stárnutím pokožky.

Zvolenému výběru neodpovídá žádná položka!

  • zkuste prosím omezit možnosti ve filtru položek (např. rozmezí cen, výběr značky)
  • vyberte jinou kategorii e-shopu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace