Australian Gold Sunless - samoopalovací produkty

Australian Gold - Sunless Collection

Perfektní volba, pokud chcete mít absolutní kontrolu nad svým opálením. Samoopalovací přípravky představují rychlý a pohodlný způsob, jak získat přirozené opálení, aniž byste se museli opalovat. Získáte dlouhotrvající opálení a hladkou, vyživenou pokožku, která bude vypadat neuvěřitelně skvěle mnoho dní.

Návod na správnou aplikaci samoopalovacích přípravků

Pro dosažení nejlepších výsledků při aplikaci samoopalovacích přípravků v domácím prostředí je důležité pokožku dobře připravit. Před vlastní aplikací se osprchujte, proveďte peelig částí těla se sklony k nadměrnému odlupování suché pokožku (lokty, kolena, paty), popřípadě celého těla. Můžete použít vyhlazovací peelingový přípravek bez olejové složky, např. Australian Gold Hemp Nation®Natural Fruit&Sugar Scrub. Poté pokožku důkladně osušte. Současně odstraňte veškerý make-up, deodoranty a hydratační přípravky na olejové bázi – způsobily by bariéru mezi Vaší pokožkou a samoopalovacím přípravkem a lokty, kolena a paty ošetřete tenkou vrstvou hydratačního krému bez olejové složky. Krém ponechte důkladně vstřebat. Následně krouživými pohyby rovnoměrně na pokožku aplikujte zvolený samoopalovací produkt. Přípravek s rozprašovacím aplikátorem nejprve důkladně protřepejte a aplikující barvu stříkejte ze vzdálenosti cca 25cm. Nechte zaschnout 2 minuty. Pro dlouhotrvající přirozenou barvu aplikaci opakujte 2-3 týdně. Po aplikaci si důkladně omyjte dlaně horkou vodou a mýdlem. Po aplikaci se nesprchujte cca 2-4 hodiny (dle zvoleného produktu), aby mohlo dojít k rozvinutí plné barvy. Samoopalovací produkty značky Australian Gold příjemně voní, proto může dojít k aplikaci ráno, během dne i večer. Díky bohaté přítomnosti hydratačních látek, vyššího množství DHA a speciálních, postupně se uvolňujících složek, vydrží opálení déle než u jiných samoopalovacích produktů na trhu.

Tipy:

Pro snadnou a rovnoměrnou aplikaci a pro ochranu rukou doporučujeme použití speciálních aplikačních rukavic.

K aplikaci na horní část chodidel a hřbety rukou doporučujeme použít vatový tampon nebo houbičku.

Po aplikaci samoopalovacího přípravku se vyhněte pohybovým aktivitám, při kterých dochází k nadměrnému pocení. Vyhněte se plavání.

Při sprchování používejte jemné mycí gely, eliminujte horké koupele, docílíte tak déletrvajícího efektu opálení.

V den aplikace noste oblečení tmavších barev, v důsledku vyvíjení opálení by mohlo dojít k znečištění oděvu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace