Australian Gold luxusní krémy

Nejluxusnější a nejlepší opalovací krémy do solária od Australian Gold pro Vaše nejhlubší a nejtmavší opálení s péčí hodnou králů.

Tyto přípravky jsou perfektní pro uživatele, kteří dosáhli v opalování své úrovně a potřebují něco jiného pro dosažení ještě tmavšího opálení. Dokonalé směsi obsahují intenzivní množství vitamínů, minerálů a enzymů pro ochranu pokožku po dobu opalovacího procesu a pomáhají v prevenci tvorby nežádoucích jemných linií a vrásek. Obsahují exkluzivní antibakteriální složky, které redukují pach po opalování. Podporují přirozenou schopnost opálení s nabídkou prémiových složek a unikátních bronzerů. Uspokojí i ty nejnáročnější vyznavače solárního opalování.   

Excellent Products_ALOE COLLECTION

Obsahuje perfektní exkluzivní formuli ActivAloe® v podobě vysoce koncentrovaného gelu Aloe Vera, který vytváří podmínky pro hlubokou hydrataci a výživu pokožky, která je základem pro kvalitní opálení.

Ultra Products_PREMIUM LINE

Linie produktů založená na minerálech. Produkty v základě obsahují 92 esenciálních minerálů včetně extraktů drahých kovů (zlato, platina, měď apod.), které dodávají pokožce exkluzivně zářivý a sametově hladký vzhled.

Ultra Products Pro Vitamine D_PREMIUM LINE

Obohaceno o ProVitamín D, který stimuluje produkci vitamínu D. Tato úžasná přísada funguje stejně jako vitamínu D v kůži a přispívá k ochraně a výživě pokožky pro získání hladkého, dekadentně zářícího vzhledu.

Luxury Products_PREMIUM LINE

Kategorie produktů v nejluxusnějším provedení pro ty nejnáročnější zákazníky, kteří hledají extrémní péči o pokožku a tmavě bronzové výsledky opálení. Extrémní množství složek vysoké kvality, mimořádné antioxidační vlastnosti a vitamíny A, E, F. Vynikající složky péče o pokožku jsou kombinované tak, aby chránily pokožku po dobu opalovacího procesu a pomáhaly v prevenci před tvorbou nežádoucích jemných linií a vrásek. Převratný výzkum tmavého opálení o aktivující podporu melaninu, který poskytuje Vaši vlastní přirozenou nejtmavší barvu. 

Superior™

Vysoce hodnocená luxusní kolekce k získání dokonalého opálení pro náročné spotřebitele. Nabízí uživatelům mnohem pokročilejší možnosti opalování. Balení produktu je konstruováno tak, aby dobře padlo do ruky a svou přítomností lahodilo oku.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace